Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to,
kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

Nauczyciele oraz Rada Rodziców serdecznie dziękują wszystkim dzieciom, rodzicom oraz  pracownikom szkoły za dar serca i aktywne  zaangażowanie w niesienie pomocy innym poprzez udział w akcjach charytatywnych i kiermaszach świątecznych. Dzięki Wam mogliśmy w tym roku obdarować prezentami dzieci niepełnosprawne z Domu Dziecka.

Pomogliśmy także naszym uczniom: Dominice w zakupie wózka inwalidzkiego, wsparliśmy Maję i Michała w ich trudnej walce z chorobą. Ponadto tradycyjnie przeprowadziliśmy zbiórkę dla chorych dzieci z Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu. Niech Nowy Rok  2017 będzie dla Was czasem spełnionych marzeń, nadziei i oczekiwań, a każdy dzień  wypełnia radość i uśmiech.