Wspólne kolędowanie w MOK

Nie ma w naszym kalendarzu świąt bardziej nastrojowych niż Święta Bożego Narodzenia. Wigilijny stół, przystrojona choinka, wspólne śpiewanie kolęd – to wszystko łączy, sprawia, że stajemy się lepsi i  radośniejsi. Dnia 15 grudnia 2016r. nasza szkoła tradycyjnie uczestniczyła w Miejskim Ośrodku Kultury w przepięknie przygotowanym cyklicznym już XII Spotkaniu Integracyjnym „Wspólne kolędowanie”.   Szkołę naszą już trzeci raz reprezentowała klasa 3a integracyjna.

W świąteczny magiczny nastrój nasi uczniowie wprowadzili wszystkich zebranych gości  śpiewając oraz inscenizując radosną pastorałkę  „ Gwiazdy tańczyły”. Kolędowaniu towarzyszył jak co roku świąteczny kiermasz na którym można było nabyć przepiękne dekoracje bożonarodzeniowe. Kolędowaniu jak zwykle towarzyszył świąteczny, radosny nastrój.

Mariola Popek, Katarzyna Sznajder