Dzień: 2017-01-20

25 Finał WOŚP

13 stycznia przeprowadziliśmy zbiórkę pieniędzy na 25 – Finał Wielkiej  Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieraliśmy dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.
Zebraliśmy  1.057,52 zł.  Wszystkim serdecznie dziękujemy !!!! (więcej…)

Warto czytać w każdym wieku

Uczniów klasy IV A odwiedził wspaniały gość. Była to babcia jednego z uczniów – pani Józefa Baśkiewicz. Gość opowiedział nam o swoich pasjach czytelniczych, które towarzyszą mu od najwcześniejszego dzieciństwa.

Mogliśmy obejrzeć unikatowe książki z dzieciństwa pani Józefy. Niektóre z nich miały ponad 50 lat! Wśród lektur była też perełka – „Czterej pancerni i pies” z autografem samego autora!Pani Józefa przeczytała nam I rozdział tej książki, tak aby zaciekawić nas losami Szarika i jego pana Janka. (więcej…)