27 stycznia 2017
Świetlica

Styczeń to czas karnawału. U nas już tradycyjnie zabawa karnawałowa odbyła się pod hasłem „PIŻAMA PARTY”!!! Dzieci na początku ze zdziwieniem, ale później z wielką radością w piżamy wskoczyły i do wspólnej zabawy przystąpiły. Największą niespodzianką były Panie ubrane w kolorowe, śmieszne piżamy.

Zobacz więcej

W miesiącu grudniu zostały zorganizowane zajęcia „kreatywno – artystyczne”. Spotkania z wychowankami odbywają się raz w tygodniu. Celem zajęć jest wdrożenie dzieci do samodzielności, twórczości i kreatywnego myślenia. Podczas zajęć uczniowie nabywają umiejętności estetycznego tworzenia prac, rozwijania zręczności szycia, malowania, dekorowania.

Zobacz więcej

Dnia 23 stycznia w związku z realizacją tematyki cyklicznej Pasje i zainteresowania to bardzo ważne zadania grupa wychowanków udała się na zajęcia kulinarne.

Dzieci w grupach przygotowały ciasto na muffinki. Wychowankowie wykonywali swoje prace bardzo entuzjastycznie z zaangażowaniem i radością a ich wyroby zostały ze smakiem zjedzone.

Zobacz więcej

W ramach realizacji programu własnego „Wędrówki po kontynentach”. W I semestrze roku szkolnego 2016/2017 cyklicznie w każdy poniedziałek odbywają się zajęcia tematyczne dotyczące wprowadzonego programu.

Celem spotkań jest poznanie ludzi z rożnych zakątków świata, o rozmaitych tradycjach i zwyczajach. Zajęcia promują ideę tolerancji na odmienność kulturową oraz rozwijają umiejętności społeczne w środowisku wielokulturowym.

Zobacz więcej

17.02. obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kota! Z tej okazji, do 8.02. (środa), zbieramy artykuły dla kotów, a także dla innych zwierząt, znajdujących się pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom AMICUS.  Liczymy na Waszą pomoc! Artykuły dla zwierząt prosimy przynosić do biblioteki szkolnej.
W trakcie akcji zbierane będą:
– koce, ręczniki, pościele, poduszki,
– podkłady higieniczne,
– stare garnki,