Dzień: 2017-02-01

Dzień Babci i Dziadka w klasie IVa

Przez kilkanaście dni uczniowie klasy IVa wraz z nauczycielkami przygotowywali się do bardzo miłej uroczystości – Dnia Babci i Dziadka. Zaproszonych gości przywitała sympatyczna prezentacja wykonana przez Kacpra pt.  „Ja i moi Dziadkowie” . Imprezę prowadzili Asia oraz Mikołaj. Pozostali uczniowie wspaniale recytowali piękne wiersze pełne miłości do dziadków oraz babć. (więcej…)

Handball Land 4 w Kotli

I miejsce w Handball Land 4 w Kotli.

Termin: 31.01.2017r.

Świetnie spisali się nasi piłkarze ręczni uczniowie klas V-tych  zajmując I miejsce w turnieju piłki ręcznej Handball Land 4 w Kotli. W turnieju brało udział 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. Chłopcy wygrali trzy spotkania grupowe z SP Radwanice ( 6: 3 ) , SP 2 ( 8:4 ), SP Przedmoście ( 10: 2 ) w finale natomiast wygrywając z SP 10 ( 12 : 6 ) odnieśli zwycięstwo w całym turnieju. (więcej…)

Bal karnawałowy

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W środę 18  i 19 stycznia  w naszej szkole odbyły się zabawy karnawałowe, w których uczestniczyli uczniowie klas I – III.  W te dni szkolna stołówka  zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną przez wychowawców świetlicy. Uczniowie licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie ze  znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie zwłaszcza , że zabawa urozmaicana była ciekawymi konkursami. (więcej…)