Bal karnawałowy

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W środę 18  i 19 stycznia  w naszej szkole odbyły się zabawy karnawałowe, w których uczestniczyli uczniowie klas I – III.  W te dni szkolna stołówka  zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną przez wychowawców świetlicy. Uczniowie licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie ze  znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie zwłaszcza , że zabawa urozmaicana była ciekawymi konkursami.

W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Zabawa była udana. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.

E. Kwiatkowska, E. Wojtalik, A. Maliszewska