Dzień Babci i Dziadka w klasie IVa

Przez kilkanaście dni uczniowie klasy IVa wraz z nauczycielkami przygotowywali się do bardzo miłej uroczystości – Dnia Babci i Dziadka. Zaproszonych gości przywitała sympatyczna prezentacja wykonana przez Kacpra pt.  „Ja i moi Dziadkowie” . Imprezę prowadzili Asia oraz Mikołaj. Pozostali uczniowie wspaniale recytowali piękne wiersze pełne miłości do dziadków oraz babć.

Wzruszeni goście na chwilę musieli zająć miejsce swoich wnuków i udzielać prawidłowych odpowiedzi  w krzyżówce prowadzonej przez Kubę. Maja oraz Mateusz zadbali o dobry humor dziadków i babć, czytając krótkie charakterystyki – zagadki o sympatycznych gościach. Niektórzy zaproszeni, jak z humorem zauważyli, dowiedzieli się o sobie całkiem nowych rzeczy.

W dalszej części spotkania wnuczęta oraz dziadkowie mieli czas dla siebie. Nie zabrakło uścisków i buziaków. Można było też podziwiać portrety dziadków wykonane przez czwartoklasistów. Sympatyczne wspomnienia tych uroczych chwil oraz więź jaka wytworzyła się podczas imprezy, pozostanie na długo w naszej pamięci. W tym uroczystym dniu uczniowie klasy IV a spisali się na medal!

Katarzyna Tuczyńska, Marta Potrykowska