Dzień: 2017-02-07

Zumba

W ramach integracji i zdrowego stylu życia, uczniowie klas I a i II a, wzięli udział w treningu tańca ZUMBA prowadzonym przez profesjonalne trenerki Klubu Fitnessmania. Dzieci świetnie się bawiły przy dźwiękach rytmicznej muzyki. (więcej…)

Lekcja o katalogu bibliotecznym

Dnia 04 stycznia 2017 r. uczniowie klasy 4b uczestniczyli w „Lekcji o katalogu bibliotecznym” zorganizowanej przez Filię nr 1 MBP w Głogowie. Uczestnicy dowiedzieli się jak korzystać z zasobów bibliotecznych on-line, po czym zostali poddani sprawdzeniu zdobytej wiedzy. (więcej…)

Origami

30 stycznia uczniowie klasy integracyjnej  2 a, uczestniczyli w warsztatach opartych na japońskiej sztuce składania papieru  origami – znaczy dosłownie wyginanie z papieru. (więcej…)