Przedszkolaki w naszej szkole

W piątek 10 marca odwiedziły naszą szkolę dzieci z Przedszkola Niepublicznego Akademia Pana Kleksa. Celem ich wizyty było zapoznanie się z budynkiem szkolnym i atmosferą  pracy panującą w szkole. Uczniowie kl. III a integracyjnej z radością powitali dzieci i ich Panie.

Na początku trochę nieśmiało, ale z dużym zaciekawieniem  przyglądały się wszystkiemu dookoła. Nasi goście obejrzeli  prezentację multimedialną dotyczącą naszej, dowiedzieli się jak wygląda tu  praca, nauka i zabawa . Dzieci zwiedzały szkołę w tym basen, salkę korekcyjną, salę gimnastyczną, świetlicę, bibliotekę, stołówkę, salę zabaw, salę sensoryczną, sale komputerową. Odwiedziły także sale lekcyjne , gdzie przy okazji mogły zobaczyć, jak w czasie lekcji pracują uczniowie. Ich starsi koledzy i koleżanki z dumą zaprezentowali swoje umiejętności prezentując wynalazki i doświadczenia. Był to czas bardzo mile spędzony, który dostarczył dzieciom wiele radości. Przedszkolaki wiedzą już, ze szkoła to przyjazne, bezpieczne i ciekawe miejsce  do którego niebawem przyjdą by poznać nowe panie oraz wspaniałych kolegów i koleżanki. Nasi goście jednomyślnie okrzyknęli, ze jest to NAJLEPSZA SZKOŁA NA ŚWIECIE!!!

Mariola Popek, Katarzyna Sznajder