Dzień: 2017-03-22

Spotkanie autorskie z pisarką dla dzieci – panią Renatą Piątkowską

20 marca uczniowie klasy IV A oraz IVC wraz z nauczycielami zostali zaproszeni przez Miejską Bibliotekę Publiczną (Filia nr 2, przy ul.Perseusza) na spotkanie promujące najnowszą książkę pisarki Renaty Piątkowskiej pt. „Hebanowe serce”. Jest to historia małego chłopca – Omenki, który wraz ze swoją mamą ucieka z ogarniętego wojną kraju i próbują przedostać się do brzegów Europy. (więcej…)

PoczytajMy

Uczniowie klasy IV D w ramach ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo „PoczytajMy” przeprowadzili zajęcia integrujące dla uczniów klasy II H.Podczas wspólnych zajęć starsi uczniowie przeczytali opowiadanie pt. „Suknia pani Wiosny”. Młodsi koledzy i koleżanki wykonywali papierowe zwiastuny wiosny – ptaszki, a także rozmawiali o porządkach wiosennych w ogrodzie. (więcej…)

Turniej rodzinny

Dnia 15.03.2017 w SP nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi odbył się XII  Turniej Rodzinny pod hasłem Potrafimy się dobrze bawić. W turnieju brali udział uczniowie wraz z rodzicami z klas integracyjnych z kształcenia wczesnoszkolnego oraz dyrekcja z wychowawcami klas. (więcej…)

Soki owocowe

Wiosnę witamy, zdrowo się odżywiamy. Podczas zajęć warsztatowo – kulinarnych grupa wychowanków przygotowała soki ze świeżych owoców i warzyw. Wychowankowie komponowali ulubione zestawy  smakowe. Każdy z nich mógł skosztować i zareklamować swój ulubiony sok. (więcej…)