Dzień: 2017-03-29

Warsztaty z decoupagu

W dniu 28.03.2017  roku odbyły się warsztaty dotyczący ozdabiania przedmiotów i techniki decoupage, w których uczestniczyły dzieci z klasy 2H i przedszkolaki z grupy „Bananki” z Przedszkola Publicznego nr 20 w Głogowie. Celem warsztatów było rozwijanie kreatywności oraz sprawności manualnej uczestników, jak również poznanie nowych technik plastycznych. Tematem warsztatów była ” Ptasia rodzinka”. Dzieci samodzielnie malowały i ozdabiały ptaszki, wykazały się przy tym wielką oryginalnością i pomysłowością. Uczestnicy z zaangażowaniem wykonali powierzone zadania, przez co powstały piękne prace z decoupagu. Zapraszamy do galerii! (więcej…)

AQUAMANIA

W ramach obchodów pierwszego dnia wiosny w SP nr 12 odbyła się impreza miejska  z cyklu FAZA FEST. Był to turniej rekreacyjno – zabawowy AQUAMANIA. Oferta skierowana była do zorganizowanych grup szkolnych. Zajęcia w wodzie miały charakter rekreacyjno – zabawowy. Konkurencje wodne były  przeprowadzone „na wesoło”,  bez rywalizacji i punktacji. (więcej…)

Nie ma Downa jest Człowiek

Nie ma Downa jest Człowiek z tym przesłaniem zorganizowane zostały 21 marca  głogowskie obchody Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa. Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie tego dnia wszyscy wystąpili wspólnie pokazując, że nic nas nie dzieli a tak wiele łączy. Wszyscy jesteśmy równi.  (więcej…)

Kreatywne warsztaty

Uczniowie klasy 2d z zaangażowaniem rozwijają swoje umiejętności i zainteresowania podczas różnorodnych zajęć. Bardzo chętnie uczestniczą w warsztatowych formach zajęć, które uczą jak mądrze i bezpiecznie spędzać czas wolny. W marcu dzieci zgłębiały tajniki sztuki „Origami” oraz poznawały historię powstawania i barwienia papieru oraz kaligrafii na warsztatach pt. „Papier czerpany”. (więcej…)