Książka moim przyjacielem

Dnia 05.04.2017r. w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie powiatowego konkursu literackiego „Książka moim przyjacielem”. Tegoroczna edycja dotyczyła motywu przyjaźni w literaturze. Udział w nim wzięło 7 szkół: SP 6, SP 7, SP 10, SP 12, SP 14, SP Brzeg Głogowski i SP Przedmoście. Jury miało ciężki orzech do zgryzienia, gdyż nadesłano wiele prac.

Wyróżnienia otrzymali:

Aleksandra Brytan (SP 6), Szymon Szywała (SP 12), Lena Hejmej (SP 14), Radosław Kucęba (SP 14), Laura Kurt ( SP Przedmoście), Kacper Klimala(SP 12), Małgorzata Bobrownik (SP 7) oraz Dawid Grudzień (SP 10).

Miejsce III zdobyły: Natalia Milicz ze Szkoły Podstawowej w Brzegu Głogowskim oraz Martyna Hanc ze Szkoły Podstawowej nr 12.

Miejsce II otrzymały: Zuzanna Korytkowska ze Szkoły Podstawowej nr 14 oraz Zofia Libner ze Szkoły Podstawowej nr 10.

Miejsce I zdobyła: Hanna Serafin ze Szkoły Podstawowej nr 10.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

R.Wojciechowska, A. Sołtysik