Warsztaty Wiosenno-Wielkanocne

W dniu 06.04.2017r. nasza świetlica zorganizowała Warsztaty Wiosenno-Wielkanocne dla wychowanków i chętnych rodziców. Na spotkaniu mieliśmy okazję zobaczyć przedstawienie wielkanocne pt.”Awantura o jajka” przygotowane przez naszych podopiecznych.

Następnie wszyscy uczestnicy warsztatów przystąpili do pracy przy poszczególnych stanowiskach. Wspólnie integrując się wykonaliśmy przepiękne ozdoby wielkanocne takie jak baranki, zajączki, pisanki, zrobiliśmy stroiki wielkanocne jak również przyozdobiliśmy mazurki, które na koniec wszyscy ze smakiem skosztowali.

Zajęcia miały na celu wspólną integrację, zabawę, miłe spędzenie czasu jak również przybliżenie zwyczajów i tradycji wielkanocnych. Wykonane ozdoby świąteczne zostaną przekazane na kiermasz charytatywny na rzecz ucznia z naszej szkoły.

Serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie obecnym rodzicom i dziadkom.