Feriada 2017

Po raz 13-ty uczniowie klas integracyjnych naszej szkoły mieli okazję zmierzyć się w Turnieju Zabawowo–Sportowym w wodzie organizowanym przez nauczycieli gimnastyki korekcyjnej, pod  hasłem „W WODZIE WSZYSCY JESTEŚMY SPRAWNI” który odbył się 12 kwietnia na szkolnej pływalni. W turnieju wzięło udział 23 zawodników. Zmaganiom sportowym towarzyszyli kibice: koleżanki i koledzy z klas wraz z wychowawcami oraz rodzice. Wspólnej zabawie towarzyszyła radość i uśmiech na twarzach nie tylko dzieci  ale i rodziców.

Zawodnicy otrzymali medale za swoje zmagania sportowe,  które wręczyła Pani Dyrektor Szkoły. Klasa Ib została wyróżniona   pucharem    ufundowanym  przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „ Podaruj dzieciom Uśmiech” działającego przy naszej szkole a każda klasa została wyróżniona  DYPLOM za uczestnictwo w zmaganiach sportowych poza tym każdy uczestnik turnieju otrzymał nagrodę, a kibice otrzymali słodki poczęstunek.