Prezentacje hobbystów

Już po raz kolejny odbyło się spotkanie uczniów, którzy chcieli zaprezentować swoje zainteresowania. Pasjonaci z klas IV opowiedzieli swoim kolegom i koleżankom o tym skąd wzięło się ich hobby. Na podstawie przygotowanej prezentacji multimedialnej przedstawili krok po kroku jak rozwijała się ich pasja oraz jak powiększała się ich kolekcja. Niektóre osoby, aby uatrakcyjnić swoje wypowiedzi udostępnili do obejrzenia swoje zbiory lub zaprezentowali talenty zebranej społeczności szkolnej.

Jury , w skład którego wchodzili uczniowie klas IV oraz p. Urszula Gała – pomysłodawczyni tego konkursu, mieli „niełatwy orzech do zgryzienia”. Uczniowie w ciekawy sposób opowiadali o swoich zainteresowaniach, dlatego każde z nich było godne uwagi. Po burzliwej naradzie i zliczeniu punktów wyłoniono laureatów. Zostali nimi: Bartek Dominiak, który prezentował kolekcję militariów wojskowych z klocków lego, Hania Dziopko, która opowiadała o zainteresowaniach kulinarnych i prezentowała swoje wypieki oraz Zuzia Smuk , która uatrakcyjniła swoją prezentację przepięknym, pełnym gracji tańcem . Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za pokazanie społeczności uczniowskiej, że można w bardzo ciekawy sposób spędzać wolny czas. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Małgorzata Olejnik, Małgorzata Juźwiak, Renata Ziętkowska