Dzień: 2017-05-09

Akcja „Żonkile”

Dnia 19 kwietnia już po raz drugi w naszej szkole odbyła się ogólnopolska akcja „Żonkile”. Uczniowie klas szóstych mieli okazję wziąć udział w pokazie filmowym upamiętniającym powstanie w getcie warszawskim. Wcześniej przygotowywali się do tej lekcji wykonując żonkile, które nosili tego dnia w szkole. (więcej…)

Głogów przez wieki

Dnia 25.04.2017 r odbył się piąty Powiatowy Konkurs Historyczny „Głogów przez wieki”. Konkurs jest organizowany przez Szkołę Podstawową nr 12 oraz przez Klub Batalionowy w Głogowie. W konkursie wzięło udział 9 drużyn z miasta i powiatu głogowskiego. Konkurs składał się z dwóch etapów- drużynowego oraz indywidualnego. (więcej…)

Mistrzostwa Głogowa w Pływaniu

W dniach 25-26 kwietnia na obiektach pływalni SP 10 w Głogowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Głogowa w Pływaniu klas I-III ” Pływam jak Radek Kawęcki ” pod Patronatem Prezydenta miasta Głogowa pana Rafaela Rokaszewicza. (więcej…)