Dzień: 2017-05-11

Wycieczka do Ekomuzeum

W dniu 09.05.2017 r . uczniowie klasy 2h i 2 g wyjechali do wioski Borówki, gdzie odbyły się bardzo interesujące warsztaty tworzenia olejków zapachowych, które mogą być wykorzystywane np. do kąpieli, masażu. Dzieci mogły powąchać lawendy, rozmarynu, sosny, cynamonu. Własnoręcznie ozdobiły flakoniki z olejkami. Czas umiliły nam zabawy na świeżym powietrzu, jak również ognisko, na którym upieczone zostały kiełbaski. (więcej…)

Wycieczka do Tropical Islands

Dnia 5 maja 2017 r. uczniowie naszej szkoły udali się do Niemiec na TROPIKALNĄ WYSPĘ. To nowoczesny i ciekawy obiekt bogaty w roślinność typową dla krajów tropikalnych oraz w budowle pochodzące z krajów podzwrotnikowych.  Dzieci, nie tylko świetnie się bawiły korzystając z różnych wodnych atrakcji, ale również mogły poznać kulturę i język naszych sąsiadów. (więcej…)

Wycieczka do Jura Parku

Swoją przygodę rozpoczęliśmy od Tunelu  Czasu. Jest to miejsce magiczne, gwarantujące niezapomniane wrażenia. Na pokładzie Kapsuły Czasu przemierzającej 300-metrowy tunel udaliśmy się w podróż przez miliardy lat istnienia Wszechświata. Następnie udaliśmy się na ścieżkę edukacyjną, gdzie rozmieszczone są rekonstrukcje mezozoicznych gadów i płazów – wszystkie naturalnej wielkości. Wieczorem po ognisku poszliśmy do parku rozrywki oraz na plac zabaw z licznymi atrakcjami dla dzieci. (więcej…)