Dzień: 2017-06-08

Piękne zeszyty- konkurs

Tradycją naszej szkoły jest promowanie estetycznego i pięknego pisania, a także prowadzenia zeszytów, zgodnie z założeniem, że zeszyt jest wizytówką ucznia. Aby poprawiać jakość pracy dzieci staramy się motywować je do sumiennej pracy. Doceniamy postępy więc nagradzamy najbardziej wytrwałych uczniów. W maju rozstrzygamy trwający cały rok konkurs na „Najładniejszy zeszyt do edukacji polonistycznej”. W tym roku na nagrody  i wyróżnienia zasłużyło wielu uczniów. Gratulujemy. (więcej…)

Chcę być taki jak On!

„Chcę być taki jak On!”   IV Ogólnopolski Konkurs Prezentacji Multimedialnych Przedstawiających Sylwetki Kawalerów Orderu Uśmiechu został rozstrzygnięty. Na konkurs napłynęło 30 różnych prezentacji multimedialnych. Najwięcej było prac na temat polskiego piłkarza Jakuba Błaszczykowskiego, można było również poczytać  o  Marku Michalaku, Irenie Kwiatkowskiej, Marianie Zembali, Irenie Sendlerowej, Irenie Santor, Joanne Kathleen Rowling, Majce Jeżowskiej, Janie Pawle II, Agustinie Eguroli.

Komunikat

UCHWAŁA RADY MIEJSKIEJ W GŁOGOWIE z dnia 23 maja 2017 r. w sprawie wskazania miejsca realizacji obowiązku szkolnego uczniom oddziałów klas VI szkół podstawowych w latach szkolnych 2017/2018 – 2018/2019.

Barka Irena

Dnia 5 czerwca kilka klas z naszej szkoły 2d, 2g, 2h, 3d,4c, 5b, 6b uczestniczyło w warsztatowych zajęciach w  muzeum – na zabytkowej barce Irena z 1936r., która cumowała u nabrzeży Odry. Dzieci miały okazję być świadkami historii Odrzańskiej Drogi Wodnej. Przyswajały wiedzę krajobrazów kulturowych i dziedzictwa rzeki Odry. (więcej…)