Dzień: 2017-09-25

Zielona szkoła. Ustka.

Zdrowo i bardzo szalenie rozpoczął się rok szkolny w klasie 3d i 3a. 11 września uczniowie wraz wychowawcami wyruszyli na zieloną szkołę do nadmorskiej miejscowości Ustka. W blasku słońca i podmuchach wiatru poznawaliśmy przyrodę, nadmorski krajobraz i klimat. Miło i wesoło płynął nam czas na wycieczkach do Krainy Bajek, Słowińskiego Parku Narodowego. Wraz z przewodnikami poznaliśmy uroki i zakątki Ustki. Zbieraliśmy bursztyn, śpiewaliśmy szanty i wesoło żartowaliśmy przy ognisku, po obfitej kolacji z pieczonych kiełbasek. Czas płynął szybko. Na szczęście wszyscy wróciliśmy cali i zdrowi do stęsknionych rodziców. Wyjazd uznajemy za udany!!! (więcej…)

Wywiad z pedagogiem

Dnia 20 września pani Sylwia- szkolny pedagog, spotkała się z uczniami klasy 3d. Uczniowie  w rozmowie z gościem mieli okazję utwierdzić się w tym, jak ważne jest zdobywanie nowych doświadczeń. Wspólnie dyskutowaliśmy nad sposobami uczenia się i możliwościami, jakie daje nam szeroka wiedza. Uświadomiliśmy sobie, jak wiele pokus na nas czyha. Pokus, które zabierają nam cenny czas i  potrafią nas męczyć, zniechęcając do nauki.  Na zakończenie pani Sylwia życzyła uczniom klasy trzeciej wielu sukcesów. Dziękujemy za spotkanie. (więcej…)