Dzień: 2017-10-19

Cztery pory roku

W ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki w SP-14 w Głogowie odbyły się warsztaty plastyczne pt. „Cztery pory roku”. Warsztaty adresowane były do uczniów klas trzecich. Naszą szkołę wspaniale reprezentowały uczennice klasy 3d Zuzanna Kasprzak i Zuzanna Tuczyńska. Dziewczynki podczas pracy wykazały się świetną organizacją, współpracą, a przede wszystkim kreatywnością i bogatą wyobraźnią. W efekcie artystycznych działań i przy wykorzystaniu uzdolnień naszych uczennic powstała wyjątkowa „Pani Zima”. Dziękujemy za zaproszenie na warsztaty. (więcej…)

Mistrz kodowania

W ramach akcji „Tydzień kodowania” uczniowie klasy 3d uczestniczyli w zajęciach uczących logicznego myślenia i podstaw programowania. Na zaproszenie p. Pawłowskiej wybraliśmy się do Przedszkola Publicznego nr 20 i korzystaliśmy z interesującej oferty zajęć z atrakcyjnymi planszami, zadaniami, tabletami  i robotem- biedronką. Serdecznie dziękujemy! (więcej…)