Dzień: 2017-10-30

Mistrz tabliczki mnożenia

27 października 2017 odbył się konkurs dla klas IV „Mistrz tabliczki mnożenia”. W zawodach wzięło udział 24 uczniów.

Zwycięzcy:
I miejsce – Jakub Sorokanycz 4e
II miejsce – Aleksander Kapturski 4b
III miejsce – Hanna Hertmanowska 4a
Gratulujemy!

Warsztaty ekologiczne

Dnia 17.10.2017 r uczniowie kl.1b,3b, 4h i 6c wzięli udział w warsztatach ekologicznych prowadzonych przez Kornelię Cypryjańską. Warsztaty zostały zorganizowane dzięki fundacji RECAL zajmującej się odzyskiem i ponownym przetworzeniem puszek po napojach oraz innych opakowań, w ramach projektu „Piłki za puszki” – warsztaty były bezpłatne. Dzieci podczas warsztatów zdobyły wiedzę na temat segregacji puszek aluminiowych oraz prawidłowych zachowań na temat segregacji odpadów. (więcej…)

Dary Jesieni

Jesień, to kolorowa pora roku. To właśnie teraz zbieramy wszystkie jej dary. I właśnie dlatego, jak co roku w naszej szkole pojawiła się wystawa „Dary Jesieni”. W tym roku szkolnym klasy I-III wykonały piękne jesienne kosze, a uczniowie kl. IV-VI : wykonali postacie bajkowe. Zaprezentowane prace pokazały, jak piękne dary daje nam Pani Jesień. (więcej…)

Cała Szkoła Kocha Reksia

Już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły pokazali, że mają wielkie serca. Wspólnymi siłami zapełniliśmy bus Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom  AMICUS po same brzegi! Dzięki Waszej pomocy nadchodząca zima będzie dla zwierząt odrobinę łagodniejsza.  (więcej…)