Dzień: 2017-11-21

Wystawa modelarska-Garnizon

17 listopada grupa wychowanków wybrała się już po raz kolejny do Garnizonu na Wystawę Modelarstwa. W czasie spotkania dzieci wysłuchały ciekawych historii opowiadanych przez pana Emila Pietrzaka. Każdy eksponat był niesamowity i kosztował wiele pracy i precyzji modelarza, a bywają to już dzieci w wieku 6 lat…

Rogale życzliwości

Już po raz kolejny Nasza świetlica przygotowała dla swoich podopiecznych i ich rodziców „Rogale życzliwości”. Słodkości przygotowywane są z okazji Światowego Dnia Życzliwości, który obchodzimy 21 listopada…. (więcej…)

Akademia Ruchu

W dniu 15 listopada 2017 r. grupa wychowanków ze świetlicy udała się do Akademii Ruchu w Głogowie na warsztaty sportowo – żywieniowe. Celem wyjścia było zwiększenie świadomości dotyczącej wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie człowieka. (więcej…)