Dzień Pluszowego Misia

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, w przeddzień misiowego święta- 24 listopada, w naszej szkole zorganizowaliśmy muzyczne „Spotkanie z Misiem” dla uczniów klas I- III. W czasie przerwy dzieci przebrane za misie lub z pluszowymi maskotkami w ręku, razem z nauczycielami tańczyły w rytm znanych i lubianych piosenek: „Jadą, jadą misie….”, „Stary niedźwiedź……”, „Misie szare obydwa…”,„Gumi Miś lubi Cię” i in. Zabawa była doskonała. Dzieciom bardzo się podobała i jak same mówiły „(…)była za krótka”.

Przeniosła je w świat najlepszych wspomnień- do czasu beztroskiego, przedszkolnego dzieciństwa. Z okazji tak ważnego dla dzieci święta  zorganizowano w szkole również konkurs plastyczny pt.” Mój ukochany miś”. Prace plastyczne wykonane dowolna techniką stanowią wspaniałą wystawę korytarzową. Dziękujemy za zaangażowanie.

Katarzyna Sznajder, Edyta Wojtalik