Andrzejki klasy 2B i 2D

Upamiętniając zwyczaj wróżb w wigilię św. Andrzeja w czwartek 30 listopada klasy 2B i 2D wesoło obchodziły Andrzejki. W tym dniu sala 21 została zamieniona w „salę wróżb”. Wychowawcy klas zadbali o magiczny nastrój, a Rodzice uczniów przynieśli słodki poczęstunek. Każdy uczestnik andrzejkowych zabaw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii i poznawał andrzejkowe powiedzenia. Przepowiednie dostarczały dzieciom wiele śmiechu i radości. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy weźmie ślub, kto będzie w przyszłości bogaty, a kto zostanie prezydentem naszego kraju. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a muffinki były przepyszne.

Adrianna Magda, Aleksandra Laska-Cwynar, Justyna Duraj