Dzień: 2017-12-08

Wycieczka do Wrocławia – 3A i 3D

Dnia 5 grudnia klasy 3a i 3d były na wycieczce we Wrocławiu. Wiele wrażeń dostarczył uczniom spektakl teatralny „Nasza mama czarodziejka” , który obejrzeliśmy w teatrze Capitol . Piękne dekoracje, ciekawe stroje i rekwizyty sprawiły ,że z łatwością uwierzyliśmy w morał i przesłanie sztuki : by się dobrze bawić, nie potrzebujemy komputera. Wystarczy wyobraźnia i towarzystwo kolegów. Po spektaklu mieliśmy okazję z bliska przyjrzeć się scenie i wszystkim jej zakamarkom oraz obejrzeć kulisy teatru. (więcej…)

Wyniki konkursu „Wesoły zwierzyniec”

Wyniki konkursu czytelniczo-plastycznego „Wesoły zwierzyniec”

Kategoria klas I:

I miejsce: Maja Grudzień 1f, Michał Kruczewski 1e

II miejsce: Zuzanna Gołąbek1e, Kinga Wdowicz 1a

III miejsce: Hanna Sieradzy 1e, Bartosz Tumiłowicz 1a,     Aleksandra Kłak 1d

Kategoria klas II-III

I miejsce: Mateusz Malczyk 2a

II miejsce: Nadia Moździoch 3e

III miejsce: Bartosz Grzęda 3e, Bartosz Żychlewicz 3h

Wyróżnienia:

Nataniel Brudnias 1d, Lena Oszurko 3e

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!
Nagrody zostaną wręczone na apelu podsumowującym pracę w I semestrze.

Andrzejki w bibliotece

„Bodaj się to spełniło, co się w tę noc każdemu przyśniło”

30 listopada biblioteka szkolna zorganizowała Andrzejkowe i Katarzynkowe czary i wróżby. Uczniowie chętnie spoglądali w swoją przyszłość, a później dobrze się bawili. Zapraszamy na fotorelację.

Dzień Pluszowego Misia

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku… Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego pluszowego misia. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa.

Wycieczka do Wrocławia

Dnia 27 listopada klasy 2B I 2D wyjechały na wycieczkę do Wrocławia. Pierwszym punktem naszej wycieczki było zwiedzanie wystawy klocków Lego na wrocławskim stadionie miejskim. Uczniowie z zaciekawieniem oglądali  wielkie budowle złożone z kilku milionów klocków Lego między innymi samolot prezydencki Air Force One, pełnowymiarową postać Roberta Lewandowskiego, wiszące mosty, statki i pojazdy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się eksponaty interaktywne takie jak mapa Europy, Układ Słoneczny, mini-roboty i  wiele innych. Zwiedzanie zakończyliśmy w strefie Fun Park, w której mieliśmy okazję tworzyć samodzielnie budowle z klocków Lego. (więcej…)

Mikołajkowe zawody pływackie

6 grudnia odbyły się mikołajkowe zawody pływackie klas 1. Wzięło w nich udział 96 najmłodszych zawodników z naszej szkoły. Uczniowie mogli pochwalić się zdobytymi umiejętnościami. Emocje były ogromne, wszyscy sportowcy wykazali się wielkimi ambicjami. Talenty sportowe Naszych Milusińskich wspierane były dopingiem licznie zgromadzonej publiczności. Każdy uczestnik zawodów otrzymał nagrodę i gratulacje Pana Dyrektora. (więcej…)