Dzień: 2017-12-12

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i pracowników szkoły do wzięcia udziału w bożonarodzeniowym kiermaszu charytatywnym, który odbędzie się 14 grudnia w naszej szkole.

Na specjalnie przygotowanych stoiskach znajdą się słodkie wypieki oraz ozdoby świąteczne.

Andrzejki dla przedszkolaków

Dnia 30.11.2017r gościły w naszej szkole sześciolatki z PP nr 20 w Głogowie. Dzieci miały możliwości poczuć się jak uczniowie dzięki udziałowi w lekcji o tematyce andrzejkowej. Rozwiązali wiele zadań, dzięki którym poznali historię andrzejek, dawne wróżby, wierzenia. Podczas przeprowadzonych wróżb mogli sprawdzić kto będzie ich przyszłą żona, mężem, poznawali swoje zawody, przyszłe życie, przygody, które czekają na nich w najbliższym czasie. Ich pobyt zakończył się zwiedzaniem szkoły, podczas którego uczniowie mogli zobaczyć najważniejsze dla dzieci miejsca w szkole. (więcej…)