Szkolny Konkurs Kaligraficzny

W dobie komputerów, telefonów kaligrafia jest prawie zapomniana. Piękne pismo to dziś prawdziwa sztuka i tą właśnie sztuką 1 grudnia popisywali się uczniowie klas III podczas Szkolnego Konkursu Kaligraficznego. Istotą konkursu było popularyzowanie estetyki, dokładności i poprawności pisania. Wszyscy bardzo się starali, efekty pracy były zdumiewające i można podziwiać je w holu naszej szkoły.

Pierwsze miejsce zajęła Kinga Żabska z kl. 3a, drugie miejsce zajął Rayan Sassi z kl. 3b, trzecie natomiast Anna Wdowczyk z kl. 3d. Jury przyznało także wyróżnienie dla Oliwii Wieczyńskiej z kl. 3h. Uczestnicy potraktowali konkurs jako wyzwanie, byli wytrwali i włożyli ogromny nakład pracy w kaligraficzne napisanie tekstu. Wszystkim należą się ogromne gratulacje!

B. Bogusz, K. Kuta