Dzień: 2017-12-20

Przedświątecznie w Potwornej Akademii

15 grudnia uczniowie klasy 1a gościli w klubie dziecięcym „Potworna Akademia”. Amelka i jej mama przygotowały dla nas świąteczne pierniczki, które podczas zajęć artystycznie dekorowaliśmy słodkim lukrem i czekoladą. Przy wspólnym stole była też okazja porozmawiać o przedświątecznych przygotowaniach i zwyczajach bożonarodzeniowych.

Mistrzowie kodowania junior

18 grudnia 2017, na zaproszenie Pani Karoliny Pawłowskiej, klasa integracyjna 6a wzięła udział w warsztatach kodowania w Publicznym Przedszkolu nr 20 w Głogowie. W czasie zajęć uczniowie rozwiązywali zadania logiczne, a następnie uczyli się podstaw kodowania robotów. Zajęcia jak zawsze wzbudziły w dzieciach wielkie zainteresowanie i zaangażowanie. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

mgr Paweł Jamróz

Muzeum

W dniu 14.12.2017 r. wychowankowie świetlicy szkolnej wybrali się na warsztaty organizowane przez Muzeum Archeologiczno – Historyczne w Głogowie. Zajęcia odbyły się pod hasłem „Polskie Boże Narodzenie wczoraj i dziś”. Celem spotkania było poznanie tradycji związanych z Adwentem i świętami Bożego Narodzenia. (więcej…)