Dzień Babci i Dziadka Id

Babcia i dziadek, to osoby, które kojarzą się nam z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Na każde zmartwienie maja radę, rozpieszczają ciastami, poświęcają swój wolny czas na opiekę. Wnuki o tym doskonale wiedzą dlatego dnia 2 lutego 2018 roku uczniowie z klasy Id zaprosili swoje babcie i swoich dziadków na uroczystość z okazji  ich święta. Zaproszeni goście mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.

W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze dzieci wspaniale odegrały swoje role. Wszyscy z dumą patrzyli na wnuczęta i gromkimi brawami podziękowali im za występ. Niejednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku. Znalazła się również chwila na wspólne zabawy, udział w konkursach, w których nagrodą był dyplom dla Najlepszej Babci i Najlepszego Dziadka na świecie. Po części artystycznej uczniowie wręczyli gościom kalendarze ze swoimi zdjęciami  i zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek.