Dzień: 2018-02-23

Warsztaty „Z Ekologią na Ty”

Dnia 22 lutego nasza świetlica zorganizowała Rodzinne Warsztaty pt. „Z Ekologią na Ty”. Spotkanie rozpoczęło się pokazem mody ekologicznej przygotowanej na zajęciach świetlicowych. Mali modele dumnie zaprezentowali wykonane stroje na wybiegu. Następnie przybyłych rodziców zaprosiliśmy do części warsztatowej.

Modelowanie balonów

Uczniowie klas pierwszych na zajęciach świetlicowych mieli możliwość nauczyć się modelować z balonów. Przy pomocy wychowawców stworzyli zabawne pieski, kwiaty i inne zabawki 🙂

Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem i sprawiły dużo radości. (więcej…)

Dzień Kota

Dnia 16 lutego obchodziliśmy w naszej świetlicy Dzień Kota. Impreza miała na celu zwrócenia uwagi na obecność mruczków w naszym otoczeniu,  rozpowszechnieniu wiedzy o opiece i kocich zwyczajach. Zainteresowane dzieci przyniosły fotografie swoich kotów. Opowiadały o opiece i zabawach swoich pupili. Na początku zabawy dzieci „przemieniły się w koty” – dzikie oraz domowe poprzez pomalowanie twarzy. Potem odbyły się „kocie konkursy”, zabawy i zawody. Na zakończenie imprezy dzieci ze świetlicy otrzymały dyplomy z okazji Dnia Kota.