Dzień: 2018-03-06

Wycieczka do Poznania klas 2B i 2D

Dnia 26 lutego uczniowie klas 2B I 2D wybrali się na wycieczkę do Poznania. Pierwszym punktem podróży był udział w zajęciach edukacyjnych w Laboratorium Wyobraźni. Zielona wystawa była dla uczniów pełna różnych eksperymentów dotyczących zagadnień z zakresu postrzegania barw i optyki, które można było samodzielnie przeprowadzić pod okiem ekspertów. Uczniowie udowodnili między innymi,  że świeczki potrafią lewitować, a bańki mydlane można odbijać jak piłeczki. (więcej…)

Mój niepełnosprawny przyjaciel

Dnia 19 lutego rozstrzygnięto wyniki szkolnego konkursu „Mój niepełnosprawny przyjaciel”, którego celem było kształtowanie pozytywnych postaw wobec osób niepełnosprawnych. Wszystkim autorom prac należą się podziękowania i gratulacje za uczestnictwo w konkursie. (więcej…)

Konkurs recytatorski kl. I-III

Dnia 2 marca 2018r. odbyły się eliminacje do Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego klas I – III.

W eliminacjach wzięło udział 30 uczniów. Komisja w składzie p. M. Pieniążek, p. J. Muszyńska I. Stern wyłoniła laureatów, którzy będą reprezentować naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim. (więcej…)

Regionalny Konkurs Recytatorski

Dnia 07 lutego odbył się XXIX Regionalny Konkurs Recytatorski Placówek Specjalnych i Integracyjnych, w którym naszą szkołę reprezentował Adrian Narwojsz z klasy 4a. Uczeń przedstawił wiersz Jolanty Wybieralskiej pt. „Praca górniczej rodziny”, zdobywając zaszczytne III miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. (więcej…)

Konkurs fotograficzny