Dzień: 2018-03-09

Taneczne Impresje

Dnia 6 marca odbyły się w naszej szkole Taneczne Impresje – turniej taneczny dla uczniów klas 1-6. W turnieju wzięło udział 64 tancerzy. Uczestnicy podzieleni zostali na dwie kategorie wiekowe (klasy 1-3 oraz klasy 4-6) i trzy kategorie taneczne: solo, duety i formacje. (więcej…)

Dzień Kobiet

Dnia 07.03.2018r. w świetlicy szkolnej odbył się dzień Makijażu i Stylizacji. W ramach przygotowań do Dnia Kobiet uczennice I klas zapoznały się z podstawami makijażu uwzględniając dobór kolorów, rodzaj kosmetyków. (więcej…)

Profilaktyka i higiena jamy ustnej

Dnia 05.03.2018 wychowankowie świetlicy wzięli udział w zajęciach poświęconych profilaktyce i higienie jamy ustnej.

Dzieci  obejrzały film edukacyjny, zaprezentowały jak należy prawidłowo szczotkować zęby, a także razem z wychowawcami przeprowadzili stomatologiczne doświadczenia. Podczas, których dowiedziały się, że zęby podobnie jak skorupki jajek zawierają wapń. (więcej…)