Dzień: 2018-03-28

Mili goście

Dnia 19 marca klasę 3 h odwiedziła  pani Ania Zdebiak wraz z podopiecznymi świetlicy SP nr 11. Dzieci przybyły do nas na warsztaty decoupage. Na warsztatach zdobiły wyciętymi z serwetek wzorami zajączki. Praca całkowicie pochłonęła wszystkich uczniów. Każdy zajączek był inny i każdy wyszedł piękny. Nasze prace na pewno niebawem zdobić będą wielkanocne stoły. Miłym gościom serdecznie dziękujemy za odwiedziny! (więcej…)

Z wizytą w MORiUS

Dnia 27 marca wybraliśmy się do Miejskiego Ośrodka Rehabilitacji i Usług Specjalistycznych, aby wspólnie wziąć udział w warsztatach i udekorować wielkanocne pisaneczki metodą decoupage. Podczas zajęć nie zabrakło miłych słów, koleżeńskiej pomocy, uśmiechów na buziach i…. łakoci. Jak zawsze zostaliśmy wspaniale ugoszczeni i bardzo nam się podobało.  To już kolejne nasze wspólne zajęcia i mamy nadzieję, że nie ostatnie.  Serdecznie pozdrawiamy przesympatyczne panie oraz  naszych kolegów i koleżanki z MORiUS! (więcej…)

Przedstawienie Wielkanocne

26.03.2018r.  w świetlicy szkolnej odbyło się przedstawienie pod tytułem „Wielkanoc”. Mali aktorzy mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed szerszą publicznością, którą były dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli PP1 i PP20. Po występach na przedszkolaków czekały warsztaty przygotowane przez pracowników świetlicy. (więcej…)

Konkurs Kartka Wielkanocna SP7

Już kolejny rok nasza świetlicy wzięła udział w konkursie międzyszkolnym organizowanym przez świetlicę szkolną SP7.

21 marca odbyło się  podsumowanie, laureatami konkursu zostali Dominik Grzywacz, Magdalena Hanke.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. (więcej…)

Wypieki Wielkanocne

W dniu 20.03.2018r. zorganizowane zostały Wielkanocne Warsztaty Kulinarne. W trakcie pieczenia świątecznych kruchych ciasteczek dzieci ze świetlicy integrowały się z klasą 2b. Zajęcia odbyły się w atmosferze radości i przyjaźni. Wspólna praca przyniosła uczestnikom wiele przyjemności i niezapomniane miłe chwile. (więcej…)