Przedstawienie Wielkanocne

26.03.2018r.  w świetlicy szkolnej odbyło się przedstawienie pod tytułem „Wielkanoc”. Mali aktorzy mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed szerszą publicznością, którą były dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli PP1 i PP20. Po występach na przedszkolaków czekały warsztaty przygotowane przez pracowników świetlicy. Po warsztatach nasi wychowankowie udali się z występem do  Domu Dziennego Pobytu „Cicha Przystań”, aby umilić ten przedświąteczny czas zaprzyjaźnionym z naszą szkołą seniorom. Celem tego przedstawienia było zintegrowanie się ze środowiskiem lokalnym oraz przybliżenie dzieciom tradycji związanych z nadchodzącymi świętami. Dzień ten był pełen wrażeń i niezapomnianych przeżyć.