Dzień: 2018-04-04

Turniej Aktywnych Szkół MultiSport

Drodzy Rodzice, jesteśmy w grze!

Z radością informujemy, że nasza szkoła pomyślnie przeszła kolejny etap kwalifikacji do Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport (ASM)! Przed nami kilka miesięcy wspólnych starań o zwiększenie poziomu codziennej aktywności naszych uczniów i z pewnością dużo dobrej zabawy. (więcej…)

Aktywne Szkoły MultiSport!

Informujemy, że nasza Szkoła pomyślnie przeszły dwuetapowy proces kwalifikacji i będzie reprezentować  w Dolnośląskim Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport! Jesteśmy dumni z tego, że w dobie Internetu, komputerów i smartfonów, jesteśmy szkołą, które chcą zawalczyć o zwiększenie poziomu codziennej aktywności swoich uczniów. (więcej…)

Saint Patrick’s Day