Dzień: 2018-04-13

Bieg po wiedzę

We wtorek 27 marca 2018r. odbył się w naszej szkole turniej dla klas II „Bieg po wiedzę”. Uczniowie musieli wykazać się zarówno umiejętnościami sportowymi, jak też sprawdzić swoją wiedzę polonistyczną, matematyczną i przyrodniczą. W każdej konkurencji liczył się tez czas wykonania zadania. Turniej wzbudził wiele radości  i pozytywnych emocji wśród uczestników. (więcej…)

Turniej matematyczny

19 marca odbyły się szkolne eliminacje XIV Powiatowego Turnieju Matematycznego klas III. W konkursie startowały 23 osoby. Wyłoniono dwóch zwycięzców: Bartka Łuczyka z klasy III e oraz Igora Samborowicza z klasy IIIa. (więcej…)

Spotkanie w Potwornej Akademii

W przeddzień ferii wielkanocnych uczniowie klasy 1 a uczestniczyli w świątecznych zajęciach w Potwornej Akademii.Wspaniale bawiliśmy się wyrabiając, wałkując i formując masę solna. Pani Asia zaproponowała nam wykonanie z niej baranka. Na pewno będą się pięknie prezentować po dokończeniu prac. Dziękujemy pani Basi za powtórną gościnę, pyszny poczęstunek i możliwość wesołej zabawy. (więcej…)