Wycieczka do opery i Parku Trampolin

W czwartek 19 kwietnia uczniowie klasy 3d i 3a uczestniczyli we wspaniałym wydarzeniu kulturalnym- premierze opery dla dzieci pt.„Najdzielniejszy z rycerzy”, skomponowanej przez znakomitego polskiego kompozytora Krzysztofa Pendereckiego.

Było to niebywałe wydarzenie, gdyż na premierze obecny był osobiście kompozytor wraz z całą swoją najbliższą rodziną. Opera okazała się wspaniałym widowiskiem o poszukiwaniu przyjaźni, oprawionym piękną muzyką graną na żywo. Po doznaniach artystycznych był czas na ruchowe szaleństwa w Parku Trampolin. Przez blisko dwie godziny dzieci wykorzystywały swoją energię do robienia wielu ewolucji akrobatyczno-sportowych. Na szczęście cali i zdrowi wróciliśmy do domu.