Dzień: 2018-05-21

Zebrania rodziców z wychowawcami odbędą się:

• 21 maja dla klas I – III (o godz. 16.00)
  • 22 maja dla klas IV – VI (o godz. 16.00)

Zapraszamy!

Young Americans – warsztaty muzyczne

YOUNG AMERICANS – WARSZTATY MUZYCZNE

w dniach 18-20 czerwca 2018 r.

„Młodzi Amerykanie” to instytucja edukacyjna założona w 1962 roku w Stanach Zjednoczonych.

Projekt – MUSIC OUTREACH TOURS działa od 1992 roku. Jest to program obejmujący serie trzydniowych warsztatów ogólnokształcących. Celem warsztatów jest pobudzenie wiary we własną kreatywność oraz rozwijanie umiejętności pracy w zespole. Muzyczno-taneczne warsztaty świetnie motywują do nauki angielskiego! (więcej…)

Telewizja Master

W dniu 17.05.2018r. grupa wychowanków świetlicy z klas drugich odwiedziła Głogowską Telewizję Master.

Celem wycieczki było zapoznanie dzieci ze specyfiką pracy dziennikarza oraz funkcjonowania mediów. Uczniowie wykazali się pełnym zainteresowaniem. W nagrodę uczestnicy mieli możliwość przeprowadzenia własnego wywiadu z pracownikiem stacji.

Było interesująco, miło i śmiesznie. Udało nam się zdobyć wiele ciekawych informacji o pracy w telewizji. Zadowoleni wróciliśmy do szkoły. (więcej…)

Warsztaty florystyczne

10.05.2018r dzieci ze świetlicy szkolnej wraz z opiekunami wzięły udział
w warsztatach florystycznych.

Celem warsztatów było rozbudzanie wrażliwości na piękno świata roślin, rozwijanie poczucia estetyki oraz wyobraźni przestrzennej. (więcej…)

Warsztaty origami

W świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty poświęcone sztuce składania papieru – origami .

Celem warsztatów było zapoznanie dzieci z tą techniką oraz integracja grupy. Uczestnicy warsztatów  mieli możliwość  zapoznania się z wieloma sposobami składania różnorodnych elementów, oraz stworzenie swoich własnych prac. Podczas składania papierowych zwierząt oraz kwiatów było dużo śmiechu i bardzo dużo dobrej zabawy. (więcej…)