Zielona szkoła w Pogorzelicy

Uczniowie klasy 5b, 4b i 5d w dniach od 9 do 18 maja 2018 wypoczywali w Pogorzelicy na Zielonej Szkole organizowanej przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Słoneczny Raj”. Wyjazd ten obfitował w wiele atrakcji. Dzięki sprzyjającej pogodzie dzieci zwiedziły między innymi Latarnię Morską, Motylarnię oraz Muzeum Rybołówstwa w Niechorzu.

Na terenie ośrodka również nie brakowało atrakcji. Nasi uczniowie bawili się w Aquaparku, grali w minigolfa. Odbywały się liczne turnieje sportowe. Pogoda dopisała, więc mnóstwo czasu dzieci spędzały na słonecznej plaży. Zorganizowano również ognisko, był Talent Show, wizyta w cyrku i dyskoteki. Te wszystkie atrakcje sprawiły, że dzieci na długo zapamiętają pobyt w Pogorzelicy.

Zapraszamy do galerii na stronę Facebook stowarzyszenia.