Podsumowanie roku w świetlicy szkolnej

Dnia 07.06.2018r. odbyło się uroczyste Podsumowanie Roku szkolnego połączonego z Dniem Mamy i Taty. W tym dniu spotkaliśmy się w scenerii studia telewizyjnego ” Świetlicowe TV”, z którego nadaliśmy program poświęcony całorocznym wydarzeniom w świetlicy.

Prowadzący przeprowadzili wywiady z uczestnikami zajęć dodatkowych, organizowanych w świetlicy. Połączyliśmy się ze studiem kulinarnym, gdzie dzieci opowiadały o zdrowych wypiekach, sokach, jak również z serwisem informacyjnym, który zrelacjonował nam przebieg rocznych wydarzeń w świetlicy szkolnej. Prowadzący do studia zaprosili Panią Kierownik , która wręczyła nagrody specjalne wyróżnionym uczniom klas III oraz laureatom konkursów międzyszkolnych. Listy gratulacyjne otrzymali, również rodzice i opiekunowie, którzy wspierali działalność świetlicy. Całość została uwieńczona tańcem, piosenką i poczęstunkiem dla przybyłych gości.