Dzień: 2018-06-13

„Zielona Szkoła” w Niechorzu

W dniach 04.06. – 10.06.2018r. odbyła się „Zielona Szkoła” w Niechorzu. W tym roku pogoda nam dopisała, dlatego wyjazd był niezwykle udany. Mogliśmy odkrywać swoje talenty, a także poznawać niezwykłe zakątki naszego kraju. Zwiedziliśmy okoliczne miejscowości: Trzęsacz oraz Rewal. (więcej…)

Festiwal Piosenki Majki Jeżowskiej

Dnia 08.06.2018r. uczniowie klas I wzięli udział w Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej. Dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności muzyczne i taneczne w wylosowanych piosenkach Majki. Kolorowe stroje, rekwizyty i uśmiech na twarzach sprawiły, że wszyscy w miłej atmosferze stanęli do rywalizacji. (więcej…)

Wycieczka do Skansenu w Ochli

Dnia 06.06.2018r. uczniowie klasy ID i IIA wzięli udział w wycieczce do Skansenu w Ochli. Dzieci miały możliwość poznania chat i warunków życia ludzi sprzed 100, 200 lat. (więcej…)

Feriada 2018

Po raz kolejny uczniowie klas integracyjnych naszej szkoły mieli okazję zmierzyć się w turnieju Zabawowo– Sportowym w wodzie pod nazwą   „Feriada”  organizowanym przez nauczycieli rewalidacji ruchowej, który odbył się 12 czerwca na szkolnej pływalni. (więcej…)