Niosący radość dzieciom

„Niosący radość dzieciom – Kawalerowie Orderu Uśmiechu”
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastyczno-literackim „Niosący radość dzieciom – Kawalerowie Orderu Uśmiechu” organizowanym przez ZSU w Rabce pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Małopolskiego i Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka.

Miło nam poinformować, że wszystkie 3 wiersze z naszej szkoły, które zostały wysłane na konkurs zostały nagrodzone.
Julia Witerska z klasy IV A zdobyła III miejsce
Hanna Hermanowska z klasy IVA i Kacper Kowalski z klasy VI C otrzymali wyróżnienie.
Uczniów do konkursu przygotowała pani Katarzyna Kruk-Adamska, Elżbieta Kosiata i Renata Wojciechowska.
Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu.
O szczegółach konkursu: