Dzień: 2018-09-28

Rodzinny Piknik

Dnia 21 września uczniowie klasy 1e wraz z Rodzicami i wychowawcą wybrali się na Rodzinny Piknik. Dzięki wspaniałym zabawom dzieci  i ich rodziny miały okazję bliżej się poznać i nawiązać współpracę na dalsze lata wspólnej nauki.  Przy słonecznej pogodzie, w ciszy i na łonie natury dzieci jeździły wozem ciągnionym przez  piękne konie, a także bawiły się z klaunami Ping i Pong. Nie zabrakło też wspólnej rodzinnej rywalizacji w konkurencji  z puzzlami.   (więcej…)

Historia Orderu Uśmiechu

Dnia 19 września w naszej szkole odbyło się ważne wydarzenie dla uczniów klas pierwszych. Z okazji Światowego Dnia Orderu Uśmiechu dzieci uczestniczyły  w  przygotowanym specjalnie dla nich apelu nt. „Historii Orderu Uśmiechu”. (więcej…)

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Protokół z wyników Wyborów do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 27 września  2018 roku w Szkole Podstawowej nr 12 odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.  Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwali opiekunowie SU oraz komisja wyborcza.

W wyborach udział wzięło 477 uczniów z klas IV-VI. (więcej…)

Dzień Ziemniaka

Dnia 26 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemniaka. Jesień to czas zbiorów ziemniaków, a przy tym wspaniała okazja do wspólnej zabawy i bliższego poznania tego warzywa. Z tej okazji skorzystali wychowankowie świetlicy. (więcej…)

Słoneczny Korowód