sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Dzień Anioła

08 października 2018
Z życia szkoły

5 października odbył się w naszej szkole trzeci już Dzień Anioła. Liturgiczne święto Aniołów Stróżów przypada co roku 2 października, więc  uczniowie uczcili swoich niewidzialnych opiekunów. Klasy młodsze  I-III wykorzystały swoje możliwości twórcze. Przebrały się za aniołów stróżów. Stroje dzieci były prezentowane  podczas każdej przerwy. Każdy „anioł” otrzymał słodki upominek za zaangażowanie w uczczenie święta niebiańskich stróżów.

Uczniowie klas IV-VI zostali zaproszeni do  ubrania jednego z elementów stroju anielskiego, aby zaznaczyć ważność funkcji aniołów stróżów . Poniższe zdjęcia pokazują uczniów klas I,II,III i IV prezentujących swoje stroje i świetnie bawiących się w tym radosnym dniu.

Uczestniczymy w programach: