sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Powiatowe Przełajowe Biegi Sztafetowe

08 października 2018
Nasze sukcesy

26 września reprezentacja dziewcząt i chłopców naszej szkoły brała udział w Powiatowych Przełajowych Biegach Sztafetowych.

Sztafeta dziewcząt w składzie: Debora Mokosa, Ania Chomik, Lena Żyta, Maja Czerwińska, Nela Molska, Oliwia Pytlos, Maja Śpiewak, Maja Błaszków, Malwina Żuber, Ola Babisz, Zuzanna Smuk, Nikola Okła – III miejsce w powiecie głogowskim!

Sztafeta chłopców w składzie: Ernest Choma, Krzysztof Jacieczko, Kacper Płowiec, Igor Gruszczyński, Paweł Barnaś, Filip Skrzyczyński, Szymon Prokop, Francois Gotow, Aleksander Karwatka, Wiktor Turyk – II miejsce!

PIĘKNIE  REPREZENTOWALIŚCIE  SZKOŁĘ,  JESTEŚMY  Z  WAS  DUMNI,  

GRATULACJE!!!

Uczestniczymy w programach: