Dzień: 2018-10-16

Zielona szkoła w Przemkowie

Między 1 a 5 października  2018r. klasa V A i VG  pod opieką wychowawców p. Elżbiety Kosiatej  i p. Katarzyny Kruk-Adamskiej spędzały miło czas na ,,Zielonej Szkole” w Przemkowie. Kiedy dotarliśmy na miejsce, zapoznaliśmy się z zasadami pobytu, urządziliśmy się w pokojach i wybraliśmy grupowych. Nauczyciele zapoznali nas
z konkursem „ Mój udział w życiu grupy”, gdzie oceniana była aktywność na zajęciach, kultura osobista, zachowanie podczas zajęć , przestrzeganie regulaminów i zasad bezpieczeństwa. Potem poszliśmy na spacer po Przemkowie. Podczas pieszej wycieczki poznaliśmy zabytki i obiekty historyczne ważne dla miasta. (więcej…)

Turniej Aktywne Szkoły

W naszej Szkole w dniach 01-04.10.2018r. odbyła się II runda Turniej Aktywne Szkoły Multisport. Zdigitalizowaną formułę standardowego testu EuroFit zostali objęci uczniowie, którzy brali udział w pierwszej edycji. Uczniowie mieli szanse poprawienia wyników uzyskanych w pierwszej rudzie i porównania ich. Jest to przede wszystkim znakomita zabawa w, której uczniowie mierzą się z leniwymi mocami złego zła i galaktyki bezruchu. (więcej…)

Wycieczka koła historycznego

W dniu 6 października koło historyczne rozpoczęło swoje wycieczki po Głogowie. Spotkaliśmy się w MARINIE a następnie wyruszyliśmy w stronę fortu Malakoff. Po drodze poszukiwaliśmy pozostałości koszar wojskowych. W forcie poznaliśmy jego przeznaczenie, budowę i historię. (więcej…)