Dzień: 2018-10-17

Kino Cinema 3D

Grupa wychowanków świetlicy wybrała się do kina na film Hotel Transylwania 3. Dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały film i dalsze losy bohaterów bajki. Takie wyjście było nagrodą za zaangażowanie w życie wietlicy i dobre zachowanie.

Konsultacje

Uwaga rodzice!

22 października 2018 r. (tj. poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.00 odbędą się konsultacje z nauczycielami.

Jak szanować książki

Dnia 5 października uczniowie klasy 1e wybrali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej na warsztaty czytelnicze nt. „Jak szanować książki”. W przyjaznej atmosferze i wyjątkowym otoczeniu dzieci utrwaliły zasady poszanowania książek, a także poznały proces powstawania książki od pomysłu do czytelnika. (więcej…)

Pachnąca lekcja

W klasie 1e odbyła się „pachnąca lekcja” aromaterapii.  Lekcja poświęcona była  zapachom, które wpływają na zachowania dzieci. Naturalne olejki, wyciągi z owoców i ziół, posłużyły do rozbudzania zmysłu węchu oraz wyobrażeń o przeżyciach i doświadczeniach związanych z zapachami.  (więcej…)