Dzień: 2018-11-05

Wielcy Polacy

„Wielcy Polacy” – to tytuł  spektaklu z jakim przyjechał do nas p. Sielicki ze Świebodzina. W przedstawieniu tym brali uczniowie klas II,III,IV,V i VI. Prowadzący imprezę w ciekawy sposób przedstawiał Wielkich Polaków, ich życie, działalność, miejsca z nimi związane. W twórczy sposób zachęcał do odgadywania imion i nazwisk tych wielkich postaci. (więcej…)

Dary Jesieni

Jesień, to kolorowa pora roku. To właśnie teraz zbieramy wszystkie jej dary. I właśnie dlatego, jak co roku w naszej szkole pojawiła się wystawa „Dary Jesieni”.  W tym roku szkolnym uczniowie wszystkich klas I-VI wykonali piękne kosze lub wykonali postacie bajkowe. (więcej…)

Pomóżmy kasztanowcom

Jak co roku uczniowie naszej szkoły przystąpili do ogólnopolskiej akcji „Pomóżmy kasztanowcom”. W akcji udział wzięli uczniowie koła ekologicznego z klas IV-VI. Akcję w tym roku szkolnym przeprowadziliśmy w październiku, której celem było grabienie i zebranie w worki liści kasztanowców rosnących na terenie naszej szkoły. Objęliśmy swoimi działaniami 10 drzew, które rosną wzdłuż ogrodzenia od ulicy Polnej. (więcej…)