Wielcy Polacy

„Wielcy Polacy” – to tytuł  spektaklu z jakim przyjechał do nas p. Sielicki ze Świebodzina. W przedstawieniu tym brali uczniowie klas II,III,IV,V i VI. Prowadzący imprezę w ciekawy sposób przedstawiał Wielkich Polaków, ich życie, działalność, miejsca z nimi związane. W twórczy sposób zachęcał do odgadywania imion i nazwisk tych wielkich postaci.

Uczniowie brali udział w zgadywankach, quizach, rebusach, rymowankach, zabawach ruchowych. To wszystko mobilizowało ich nie tylko do teoretycznego pogłębiania wiadomości, ale również do czynnego udziału w imprezie. Wśród Wielkich Polaków wspomniany był Jan Paweł II, Józef Piłsudski, Maria Curie-Skłodowska, Fryderyk Chopin, Jan Matejko, Wit Stwosz, Mikołaj Kopernik, Adam Mickiewicz, Henryk Sienkiewicz.  Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Renata Ziętkowska