Wycieczka do Wrocławia

Dnia 25 października uczniowie z klasy 3A, 3B oraz 3D pojechali na wycieczkę do Wrocławia. Uczniowie uczestniczyli w słodkim pokazie w Manufakturze Słodyczy Cukier-Lukier. W trakcie pokazu dowiedzieli się jak tworzy się karmelową masę na cukierki. Każdy z uczestników wykonał własnego lizaka oraz otrzymał słodkie co-nieco do plecaka!
Drugim punktem wycieczki było zwiedzanie Hydropolis, czyli unikatowego centrum nauki i wiedzy o wodzie.  Wystawy w Hydropolis podzielone są na dziewięć stref tematycznych, a każda z nich przedstawia właściwości wody. Dzięki różnorodnym technologiom multimedialnym, interaktywnym instalacjom i licznym modelom uczniowie zyskali dużą wiedzę na temat wody z różnych, fascynujących perspektyw. Ta ciekawa wycieczka zostanie z pewnością zapamiętana na długo!

A. Waszak, A. Maliszewska, A. Magda, J. Duraj